بسم الله الرحمن الرحیم

مرکز تحقیقات رایانه ای حوزه علمیه اصفهان در پرتو عنایت خداوند متعال و توجهات حضرت ولیعصر (عج) و پیرو تاکید مقام معظم رهبری بر تلاش در عرصه نوسازی و اعتلای پژوهش های دینی و اسلامی با حداکثر استفاده از روش ها و ابزارهای جدید به امر مرجع عالیقدر حضرت آیه الله العظمی مظاهری دامت برکاته در آذرماه سال ۱۳۷۷ تاسیس و به شماره ۹۶۶ ثبت اسناد کشوری و همچنین مجوز فعالیت ۳۱۰۱۰۲۹۱ در سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور به ثبت رسید و تا کنون گام های موثر و چشمگیری در راستای پیشبرد و اعتلای پژوهش های اسلامی برداشته که علاوه بر تولید ده ها نرم افزار دینی ، به تحقیق و انتشار کتب مفیدی دست زده است که تاثیر این تحول بنیادی مورد توجه و قبول عالمان ، محققان و اندیشمندان جامعه اسلامی قرار گرفته است و تاکنون توانسته رتبه های متعددی از جمله خادم قرآن کریم (۱۳۸۴) و خادم فرهنگ عمومی (۱۳۸۶) کسب نماید.

اصفهان، خیابان شهید مطهری، خیابان اردیبهشت جنوبی، مرکز تحقیقات رایانه ای حوزه علمیه اصفهان
031-38137

موسسه معرفت تشکیلاتی فرهنگی ،دینی با هویت شیعی ، مردم نهاد ، تاثیر گذار، پویا و الهام بخش در جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی که زمینه ساز تبیین سبک زندگی دینی اسلامی در جامعه و تشکلی فعال در حوزه های فرهنگ حیات آفرین معارف اهل بیت ( علیهم السلام ) است.
موسسه معرفت یک سازمان مردم‌نهاد و مستقل از نهادهای دولتی است که در تلاش است با معرفی معارف اهلبیت (علیهم السلام) در این راه قدم بردارد. در همین راستا این موسسه نیز با فعالیت مردم‌نهاد در تلاش است به ارتقای سطح شناخت و آگاهی جامعه در زمینه های مختلف دست یابد.
فعالیت در عرصه مدرن نیازمند روزآمد بودن آن است.  این موسسه فعالیت‌های خود را به روز و در رقابت با فعالیت‌های پیشرفته جهان تعریف کرده است. استفاده از منابع و داده‌های به روز از یک سو و استفاده از تکنولوژی روز از سوی دیگر فعالیت این مجموعه را از سایر موسسات متمایز می‌کند.
مستقل از اندیشه، عملکرد و حمایت هر نهاد دولتی و غیردولتی است و به صورت خودگردان به فعالیت خود می‌پردازد. عدم اثرپذیری از سایر نهادها در همه سطوح استراتژیک تا عملیاتی، نه تنها موجب حفظ استقلال مجموعه می‌شود، بلکه امکان تعامل روشن و برابر را ممکن می‌سازد.
اقدام در عرصه فرهنگی،مذهبی با تمرکز بر موضوعات خاص، موجب جهت یافتن و هدفمند شدن روند فعالیت های این موسسه  می‌گردد.  این تحول ها حول موضوع محوری، هدفمند و جهت‌مند در معرفی جهانی معارف اهلبیت (علیهم السلام) می‌پردازد.

اصفهان ، خیابان سپاه ، گذر تلفنخانه ، موسسه معرفت ، خادمین چهارده معصوم ( علیهم السلام )
031-36410037
فهرست